Kursy online

Wideo

Wideo

Warsztaty są dla osób , które pragną zdobyć wiedzę i doświadczyć działania kamertonów na sobie. Szczególnie polecamy je dla tych , którzy pragną wprowadzić do swojego życia narzędzie do codziennej higieny psychicznej, dla osiągnięcia spokoju wewnętrznego, równowagi, oczyszczenia z negatywnych wzorców, zmiany myślenia o swoich problemach na rzecz szukania przyczyn i rozwiązań. Będą doskonałą propozycją uzupełniającą dla wszelkiego rodzaju terapii – manualnych i psychoterapii oraz narzędziem pomocniczym w czasie transformacji świadomości. Działają na wielu płaszczyznach egzystencji.

3 Lekcje/i - Zaawansowany

Wideo

Wideo

Praktyczne przygotowanie do profesjonalnej pracy z dźwiękiem w zastosowaniach zawodowych skierowanych do indywidualnych i grupowych uczestników/klientów relaksacyjnych sesji dźwiękoterapeutycznych, oparte na podbudowie teoretycznej oraz wynikach badań i doświadczeń naukowych.

3 Lekcje/i - Średniozaawansowany

Wideo

Wideo

Wprowadzenie do pracy z dźwiękiem i wibracjami mis dźwiękowych dla każdego kto chciałby dowiedzieć się więcej o terapeutycznych właściwościach dźwięku i osobiście ich doświadczyć w ramach ćwiczeń praktycznych.

3 Lekcje/i - Podstawowy